Zkušenosti uživatelů | GLUKORIZIN®
slider slider slider slider slider

Chcete mít cukr pod kontrolou ?

GLUKORIZIN ®

 

... k udržení

normální

hladiny cukru v krvi ...

 

Vyvinuto

    přírodou ...

 

 

Zpracováno

    ručně ...

 

Vhodné

    pro diabetiky

přirozeně         neobsahuje cukr.

Zkušenosti uživatelů

Zde přinášíme několik názorů lidí, kteří Glukorizin užívají.

Více recenzí je možné najít na našem Facebookovém profilu v části Hodnoceni, nebo Komunita, nebo na firemních zápisech u Seznamu a Googlu. Tyto stránky a možnosti hodnocení jsme rozjeli teprve v lednu 2019, takže recenzí je zatím poskromnu, ale děkujeme za ně a věříme, že budou pomalu přibývat.

Pokud jste již GLUKORIZIN užívali, nebo jej právě užíváte a chtěli byste udělit vlastní hodnocení, můžete tak učinit právě na těchto portálech. Pro inspiraci k sestavení Vašeho hodnocení, najdete  zde  několik bodů, podle kterých můžete své hodnocení sestavit. Předem děkujeme :)

Napsali nám na Facebook:

Věrka Kavková pro Glukorizin

Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o svou zkušenost s Glukorizinem. Užívala jsem Glukofage retard.Hodnoty před Glukorizinem : od 6.9 do 7.7 výjimečně do 8.0 . Přípravek užívám od 31.12.2018, měřím si cukr nalačno. Vaše tobolky beru 3x denně 3 ks po jídle, poslední příjem jsou tobolky. Potom už žádné jídlo. Jím přiměřeně , nic moc tučné a kořeněné, sladké si vezmu malinko. Vlivem nemocí v průběhu prosince a ledna jsem zhubla 4 kg. Hodnoty měřené 1x denně: 6.3 6.3 5.1 6.2 6.6 5.8 5.6 5.6 5.9 4.5 5.3 5.9 5.8 5.5 5.7 4.9 5.7. Super doporučuji stojí to za to. Kavková

Erik Zezulka pro Glukorizin

Zkušenosti mojí babičky:

Glukorizin užívám hned od uvedení do prodeje. Podnětem

byl na internetu článek od pana Kristka (Hnojník), Hladinu cukru jsem měla 14-15 mmol a píchala si insulin Nova Mix 30 2x denně 35 . Po určité době po užívání Glukorizinu mně cukr klesal a tak lékař mně snížil dávku inzulinu na 2x 30 denně. Při užívání Glukorizinu 3x denně 4-6-4.Toto množství užívám dodnes a cukr se mně ustálil na 8 maximálně 9 mmol. Při užívání Glukorizinu nemám potíže. Při mém stáří 86 let si diabetes II pěstuji již 19 let.

S pozdravem 

Zezulkova

Pavel Vavřík pro Glukorizin

FB 25. ledna

Zdravíme příznivce, kdo chcete zvolit tuto cestu. Náš syn DM1 - záchyt v 7 letech 08/2015.
Napřed tato směs nebyla v kapslích, tak baštil čtyři měsíce černé kuličky 2 g denně po obědě.
Během té doby mu zpět vyskočil i C - PEPTID přes 600, ale když jsme přešli na kapsle, dávali jsme menší množství, protože jsme si mysleli, že se slinivka dobře oživila, protože i cukr i glykovaný hemoglobin měl 4,4,; 4,2
C-peptid mu začal klesat a před létem 2018 jsme zvedli dávky, dnes baští po obědě 2 g a 2 g po večeři a někdy přidáme i na odpolední svačinu a ranní glykémie má kolem 5,0
Mnozí nám říkají, že to je remise,ale trvá již přes rok a půl a každý rok bez inzulinu je rozhodně lepší.
!!!DOPORUČUJI VŠEM!!!!
Hlavně vydržet a sledovat vaše tělo jak na to reaguje a pochopitelně se cukry nepřecpávat.
Když to syn přežene a sní více jak 7 SJ, tak mu to taky do hodiny a půl vyskočí až na 12 - 13. Rychle přidaná kapsle vždy do půl hodiny pak pomohla.
Lepší je se ale takových výkyvů vyvarovat.

Dobrý den,
po zkušenostech s různými přípravky na cukrovku které mi moc nepomohly, jsem dostal doporučení na Glukorizin, během 14 dnů jsem měl cukr z 8 na 5. Glukorizin můžu doporučit.
Jiří Šolín

“Ahoj, GLUKORIZIN Kupuji a pravedelně beru už cca 20 měsíců, moje zkušenost je taková, že skutečně funguje a můžu ho jen doporučit !! Tento bylinný přípravek jsem i konzultoval s lékařkou v Dia poradně a Ona si odemne vzala prázný obal aby ho mohla doporučit i ostatním klientům poradny s DM ll ! Myslím, že už tohle hovoří dost pozitivně ku prospěchu a kvalitě. Ještě k tomu beru diaprel, celkové výsledky se mi po cca 10 zlepšily a stabilizovaly. Ve Vietnamu tyhle byliny používají už dávno :-)”

Milan Chabera 
8.2.2019
Glukorizin mi velmi ovlivnil život.Zvýšené hodnoty cukru v krvi a z toho plynoucí jisté potíže jsem měl asi 5 let zpet. Držel jsem dietu a bral dostupné "léky " na snížení cukru v krvi.Tzv. doplňky stravy - velmi doporučované na př. GURMAR v mém případě vůbec nepomohly snížit cukr. Až jsem našel na internetu Vaši nabídku a opravdu vše zafungovalo.Z hodnoty 7-9 se mi daří udržovat hodnotu 5-6.Jedná se o cukrovku II. typu 
Je to samozřejmě dohromady, dieta (omezení tuků, vynechání moučných výrobků a samozřejmě vše bez cukru.Pravidelný pohyb, pití-čaj z borůvkových listů, voda, žádný alkohol.To vše dohromady spolu s Glukorizinem mi pomáhá držet cukr pod kontrolou. 
Jsem opravdu rád, že Glukorozin existuje a že je dostupný a že jeho užívání má význam a pomáhá v boji se zvýšeným cukrem v krvi.