O Produktu

GLUKORIZIN®

PŘI NAŠICH CESTÁCH PO ASII JSME SE DOSTALI K PŘÍPRAVKU, SPRÁVNĚ ŘEČENO K DOPLŇKU STRAVY, KTERÝ SVÝM SLOŽENÍM PŘISPÍVÁ K UDRŽENÍ NORMÁLNÍ HLADINY CUKRU V KRVI, OBSAHUJE MIMO JINÉ GYMNEMU SYLVESTRE, KTERÁ NAPOMÁHÁ METABOLISMU (SPALOVÁNÍ) GLUKÓZY (CUKRU V KRVI).
NĚKOLIK LET JSME VYŘIZOVALI POTŘEBNÉ FORMALITY, LEGISLATIVNÍ POŽADAVKY A NYNÍ VÁM MŮŽEME S RADOSTÍ PŘEDSTAVIT NÁŠ GLUKORIZIN® 

GLUKORIZIN využívá staletých zkušeností asijských bylinkářských mistrů a svým složením přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi.

Dle zkušeností našich dlouholetých uživatelů můžeme uvést, že pokud vám Glukorizin zabere, zaznamenáte to na měření již za 4-5 dní při správném užívání.  Glukorizin je vhodný a účinný převážně u diagnostikovaného diabetu 2. typu.

Je notifikován MINISTERSTVEM ZEMĚDĚLSTVÍ ČR. Zdravotní nezávadnost GLUKORIZINU potvrdil a odborné posouzení provedl STÁTNÍ ZDRAVOTNÍ ÚSTAV (certifikát zde)

 

Složení směsi bylin:

sušený oddenek Alisma Orientalis (Žabník východní), sušený kořen Atractylodis macrocephalae (Atraktylis velkoúborný), sušený plod Cornus Officinalis (Dřín lékařský), sušené sklerocium Poria Cocos (Pórnatka kokosová), sušený oddenek Cyperus Rotundus (Šáchor hlíznatý), sušený list Gymnema sylvestris (Gymnema lesní).

 

Obsah:

denní dávka (9 tobolek)

 

sušený oddenek Alisma Orientalis

851 mg

 

sušený kořen Atractylodis macrocephalae

851 mg

 

sušený plod Cornus Officinalis

629 mg

 

sušený sklerocium Poria Cocos

481 mg

 

sušený oddenek Cyperus Rotundus

481 mg

 

sušený list Gymnema sylvestris

407 mg

 


Obal tobolky obsahuje želatinu. 

 

Návod k užití:

Doporučujeme začít dávkou 2 tobolky 3x denně, vždy a zásadně po jídle. Pravidelně měřte hladinu cukru v krvi a dle potřeby upravte dávkování. Přidávejte po jedné tobolce na dávku. Maximální dávka je však 9 tobolek 3x denně. Po 4-5 dnech správného užívání by měl být znatelný výsledek na hodnotách měření.

Doporučujeme užívání konzultovat se svým diabetologem, pro případné upravení léčby.

 

 
Zpět do obchodu