Zkušenosti uživatelů

Zde přinášíme několik názorů lidí, kteří Glukorizin užívají.

Více recenzí je možné najít na našem Facebookovém profilu v části Hodnoceni, nebo Komunita, nebo na firemních zápisech u Seznamu a Googlu. Tyto stránky a možnosti hodnocení jsme rozjeli teprve v lednu 2019, takže recenzí je zatím poskromnu, ale děkujeme za ně a věříme, že budou pomalu přibývat.

Pokud jste již GLUKORIZIN užívali, nebo jej právě užíváte a chtěli byste udělit vlastní hodnocení, můžete tak učinit právě na těchto portálech. Pro inspiraci k sestavení Vašeho hodnocení, najdete  zde  několik bodů, podle kterých můžete své hodnocení sestavit. Předem děkujeme :)

 

Napsali nám na Facebook:

Věrka Kavková pro Glukorizin

Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o svou zkušenost s Glukorizinem. Užívala jsem Glukofage retard.Hodnoty před Glukorizinem : od 6.9 do 7.7 výjimečně do 8.0 . Přípravek užívám od 31.12.2018, měřím si cukr nalačno. Vaše tobolky beru 3x denně 3 ks po jídle, poslední příjem jsou tobolky. Potom už žádné jídlo. Jím přiměřeně , nic moc tučné a kořeněné, sladké si vezmu malinko. Vlivem nemocí v průběhu prosince a ledna jsem zhubla 4 kg. Hodnoty měřené 1x denně: 6.3 6.3 5.1 6.2 6.6 5.8 5.6 5.6 5.9 4.5 5.3 5.9 5.8 5.5 5.7 4.9 5.7. Super doporučuji stojí to za to. Kavková

 

Erik Zezulka pro Glukorizin

 
 
Zkušenosti mojí babičky:

Glukorizin užívám hned od uvedení do prodeje. Podnětem

byl na internetu článek od pana Kristka (Hnojník), Hladinu cukru jsem měla 14-15 mmol a píchala si insulin Nova Mix 30 2x denně 35 . Po určité době po užívání Glukorizinu mně cukr klesal a tak lékař mně snížil dávku inzulinu na 2x 30 denně. Při užívání Glukorizinu 3x denně 4-6-4.Toto množství užívám dodnes a cukr se mně ustálil na 8 maximálně 9 mmol. Při užívání Glukorizinu nemám potíže. Při mém stáří 86 let si diabetes II pěstuji již 19 let.

S pozdravem 

Zezulkova

 

Pavel Vavřík pro Glukorizin

FB 25. ledna

Zdravíme příznivce, kdo chcete zvolit tuto cestu. Náš syn DM1 - záchyt v 7 letech 08/2015.
Napřed tato směs nebyla v kapslích, tak baštil čtyři měsíce černé kuličky 2 g denně po obědě.
Během té doby mu zpět vyskočil i C - PEPTID přes 600, ale když jsme přešli na kapsle, dávali jsme menší množství, protože jsme si mysleli, že se slinivka dobře oživila, protože i cukr i glykovaný hemoglobin měl 4,4,; 4,2
C-peptid mu začal klesat a před létem 2018 jsme zvedli dávky, dnes baští po obědě 2 g a 2 g po večeři a někdy přidáme i na odpolední svačinu a ranní glykémie má kolem 5,0
Mnozí nám říkají, že to je remise,ale trvá již přes rok a půl a každý rok bez inzulinu je rozhodně lepší.
!!!DOPORUČUJI VŠEM!!!!
Hlavně vydržet a sledovat vaše tělo jak na to reaguje a pochopitelně se cukry nepřecpávat.
Když to syn přežene a sní více jak 7 SJ, tak mu to taky do hodiny a půl vyskočí až na 12 - 13. Rychle přidaná kapsle vždy do půl hodiny pak pomohla.
Lepší je se ale takových výkyvů vyvarovat.

 

Dobrý den,
po zkušenostech s různými přípravky na cukrovku které mi moc nepomohly, jsem dostal doporučení na Glukorizin, během 14 dnů jsem měl cukr z 8 na 5. Glukorizin můžu doporučit.
Jiří Šolín

 

“Ahoj, GLUKORIZIN Kupuji a pravedelně beru už cca 20 měsíců, moje zkušenost je taková, že skutečně funguje a můžu ho jen doporučit !! Tento bylinný přípravek jsem i konzultoval s lékařkou v Dia poradně a Ona si odemne vzala prázný obal aby ho mohla doporučit i ostatním klientům poradny s DM ll ! Myslím, že už tohle hovoří dost pozitivně ku prospěchu a kvalitě. Ještě k tomu beru diaprel, celkové výsledky se mi po cca 10 zlepšily a stabilizovaly. Ve Vietnamu tyhle byliny používají už dávno :-)”

 

Milan Chabera 
8.2.2019
Glukorizin mi velmi ovlivnil život.Zvýšené hodnoty cukru v krvi a z toho plynoucí jisté potíže jsem měl asi 5 let zpet. Držel jsem dietu a bral dostupné "léky " na snížení cukru v krvi.Tzv. doplňky stravy - velmi doporučované na př. GURMAR v mém případě vůbec nepomohly snížit cukr. Až jsem našel na internetu Vaši nabídku a opravdu vše zafungovalo.Z hodnoty 7-9 se mi daří udržovat hodnotu 5-6.Jedná se o cukrovku II. typu 
Je to samozřejmě dohromady, dieta (omezení tuků, vynechání moučných výrobků a samozřejmě vše bez cukru.Pravidelný pohyb, pití-čaj z borůvkových listů, voda, žádný alkohol.To vše dohromady spolu s Glukorizinem mi pomáhá držet cukr pod kontrolou. 
Jsem opravdu rád, že Glukorozin existuje a že je dostupný a že jeho užívání má význam a pomáhá v boji se zvýšeným cukrem v krvi. 

Zpět do obchodu